Proč právě já? part III

11. září 2009 v 20:13 | evka |  Proč právě já?

tak jsem tu s dalším pokráčkem...pisejte komentíky díky papaa evuléé a hlásněte v anketě
Kamerové zkoušky dopadly úžašně. Rick i Amanda nás všechny hrozně podporovali.
"Tak máte za sebou první část castingu!" řekla Am
"Teď si vyberete svého patrona pro další úkol, který si vylosujete."dodala
"Můžete si každá zvolit kohokoli z SGC nebo z SGA!" řekl Rick.
"Musíte si to ale rozmyslet do zítřka. Teď si pojďte sednout s námi na oběd, zveme vás." dodal Rick a nasadil ten svůj úsměv.
Obd dopadl výborně. Nešlo ani o jídlo, ale o to, že jsem trochu blíže poznala Amandu a Ricka.
"Tak už máte nějakou představu koho si zvolíte?...Teda kromě nás dvou?" zeptal se Rick a v očích se mu zablýsklo.
Jako první se ozvala Lída.
"Já musím 100% zvolit Davida Nykla. Byla by ostuda, kdyby si ho ani jedna z nás nevybrala, ale proto to samozřejmě nedělám. Mám doktora Zelenku moc ráda...teda myslím v seriálu." a tačala se malinko červenat.
"No to já teda zvolím Davida Hewletta. Strašně jsem si ho oblíbila." řekla Dominika.
"Tak to já tedy zase ne. Strašně mě fascinuje Torri Higginson. Nikdy bych si neodpustila kdybych si ji nevybrala." vyklopila Mája.
"No já teda považuji za svůj velký herecký vzor Rachel Luttrell, takže byl by to hřích abych si ji nepozvala." špitla Eva.
"A co ty, Evi?" zeptala se Am a mrkla na mě.
"No nechci podlejzat, ale nebudu skrývat, že mými největšími hereckými vzory jste vy dva a potom ještě Joe Flanigan. Takže já bych chtěla ho." řekla jsem a zdálo se mi jako by se Am a Rick začali nepatrně červenat.
Celé odpoledne jsme měli volno takže jsem sháněla suvenýry, procházela se po Vancouveru, jen tak kam mě to napadlo. Když jsem si uvědomila, že už mám vlastně obrovský hlad, zavolala jsem si taxi a nechala se odvést zpět do hotelu. Pojedla jsem a okamžitě jsem usnula.

u nás doma

Mamka celé dopoledne pracovala a tak si ani nedělala starosti s tím kde jsem. Kolem páté kdy obvykle chodí domů, už očekávala, že budu doma. Ale když přišla domů a já nikde, sebrala kabelku a klíče od auta a už si to šinula do Kostelce na Hané, kde naše třídní bydlí.

Když šla třídní otevřít určitě moji mamku nečekala a tak se úplně lekla až poskočila a když uviděla její výraz věděla, že už jí dál lhát nemůže.
"Pojďte dál na tohle bude potřeba trochu času a pořádný kafe, nechci vám nabízet nic tvrdšího, protože jste tu určitě autem." vylezlo z třídní.
"Ano..dobře." řekla mamka a byla zvědavá co ta její holka zase provedla.
"Tak jestli je taková jak Eva říkala, budu ji muset nějak uklidnit nebo za ní fakt odjede." říkala si pro sebe třídní když vařila kafe.
"Tak řeknete mi konečně co se tady děje?" vyjekla na ni mamka.
"Prosím uklidněte se, musíte být v klidu jinak nestrávíte to, co vám teď chci říct."
"Prosím nechoďte okolo horké kaše, jak se zdá z výletu jste přijely normálně..."
"Žádný výlet nebyl. Eva si to na vás vymyslela, ale počkejte začnu od začátku..."

Po dobré půlhodině to mamka pochopila, ale stále nemohla uvěřit, že její dcera je ve Vancouveru s krásným MacGyverem, jejím idolem. V duchu si říkala ..."kéž by mi přivezla aspoň jeho autogram..." ale potom se vzpamatovala a byla ještě naštvanější.
"Proč mi to neřekla?"
"Nechtěla vám to říct, protože si myslela, že jí to nedovolíte a tohle byl jediný způsob."
"No ovšem, že bych jí to nedovolila! Jste s ní v kontaktu?"
"Ano jsem, ale myslím si, že by nebylo nejvhodnější kdyby věděla, že to víte. Už tak je celkem vynervovaná jestli ji vyberou."
"Dobře , tak já teď pojedu domů a prosím až se vám ozve zavolejte mi, děkuji."
"Fajn, ale nesmíte to nikomu říct. Vše okolo této věci je tajné."
"Dobře tak jo nashledanou."
"Nashledanou."
Při cestě domů přemýšlela o všem co jí právě řekla. Nemohla tomu uvěřit. Pořád se dívala na mobil jestli jí náhodou nezavolám...ale ani po 30 minutách jízdy jí nikdo nezavolal. Zaparkovala a chtěla jít hned do sprchy, ale v tom ji zastavila babička.
"Tak kde ji máš?"
"Koho?" řekla s nepřítomným výrazem mamka a dál pokračovala do koupelny.
"No přece Eva, tvoje dcera..pamatuješ? Už ji máš 16 let!!!"
Prosim tě mami nech toho jo jasně nechala jsem ji u Luďka. Chtěla tam na pár dní zůstat."
"Tak jo jdu se dívat na televizní noviny."
"Jo a já pádím do sprchy."

Ráno jsem se vzbudila celkem brzo. Vylezla jsem na balkón a na chvíli jsem meditovala. Nebo jsem se o to aspoň pokoušela. Zrovna vycházelo slunce, když někdo zaklepal na dveře. Byla to moje snídaně a oblečení. Tentokrát mi Am poslala volné letní šaty bledě modré barvy a střevíce ve stejné barvě na vysokém podpadku. Nikdy jsem nevěřila, že něco tak krásného budu mít někdy na sobě. Potom jsem otevřela krabičku s doplňky. Korále, náušnice, náramky všech druhů i barev a u toho dopis adresovaný mě. Začala jsem ho rychle číst.
"Ahojky Evi, dnes jsem ti vybrala tohle oblečení z jediného důvodu. Celé dnešní dopoledne strávíš u fotografa s Joem Flaniganem. Oblečení a doplňky si vem s sebou. Přichystají tě až tam. Po focení s ním půjdeš na oběd a potom se opět setkáš se mnou a Rickem a vylosujeme vaše úkoly. Až se tak stane, půjdete na něm pracovat a zítra ráno nám ho představíte spolu s Joem. Večer se spolu půjdete na večeři a tím to skončí. Užij si nádherný den po boku ,,Johna Shepparda" zdraví tě Am."
"Tak tohle je fakt pecka!" řekla jsem si. "Já strávím jeden celý den vedle Joa. To si ze mě děláte srandu." byla hrozně rozklepaná a nervózní, ale když hodiny začaly odbíjet půl devátou rychle jsem se vzpamatovala a šla se připravit. V 9.00 jako obvykle byla limuzína připravená. Řidič mi otevřel dveře a vevnitř už seděl Joe. Byla jsem strašně nervózní a jen jsem na něj zírala. Ve skutečnosti byl ještě hezčí. Nemohla jsem se na něj vynadívat. Joe se jen nepatrně usmál a řekl, že vypadám skvěle a že už se těší na to focení. Měl na sobě tmavě modré rifle a černé tričko. Byl v tom děsně sexy to jsem musela uznat.

Když jsme dojeli k ateliéru, pomohl mi vystoupit z limuzíny. Vevnitř na nás čekala maskérka, která nás upravila. Za půl hodiny už jsme mohli začít fotit. Byo to něco tak nepopsatelného ...v poslední době jsem měla celkem velkej nápor na nervy...a ještě ho mám, ale v tuhle chvíli jako by ani neexistoval. Byla jsem uvolněná, šťastná a moc jsem si to užívala.

S Joem jsme si užili spoustu legrace, každou chvíli jsme se váleli smíchy a když jsme potom viděli výsledné fotky smáli jsme se ještě víc. Po ukončení fotografování mi fotograf slíbil, že fotky dostanu ještě než odjedu z Vancouveru. Bylo to naplánované tak, že teď bude výběr herců a natáčet se začne až za pár měsíců. Rozloučili jsme se s ním a šli na oběd.

Joe mě pozval do fast foodu, protože podle jeho slov:
"Do luxusní restaurace půjdeme až večer teď to chce něco 100% amerického."
A tak jsme si dali hamburgery a byli jsme spokojení, nasedli jsme do limuzíny, která nás měla odvést na sraz s Am, Rickem a ostatními.

Když jsme dorazili Rick s Am seděli v příjemném malém salońku, kde stálo přesně 12 židlí, které byly rozprostřeny podél stolu po dvou. Rick s Am seděli spolu a my se posadili vedle nich a čekali až ostatní dorazí z oběda. Netrvalo to ani 30 minut a postupně začali přicházet i ostatní. Chvíli po nás přišly Mája a Torri a po nich Dominika s Davidem Hewlettem. Krátce na to dorazili Lída a David Nykl. A nakonec přišli Rachel a Eva. Všichni jsme sse navzájem představili a Rick se ujal slova.
"Paráda, tak už jste tu všichni. Můžeme začít s losováním úkolů."
"Takže váš patron vám vylosuje jeden úkol a vy ho přes toto odpoledne nacvičíte a zítra dopoledne nám ho předvedete." dodala Am
Jako první šel losovat David Hewlett pro Dominiku. Vylosoval jí úkol, že se musí naučit rapovat.
"To nebude problém jí to naučit!" řekl sebejistě David
"Jo my víme, viděli jsme to tvoje video na youtube." řekl Rick a zakřenil se.
Teď vstal Joe a šel losovat pro mě. V duchu jsem se modlila ať je to něco normálního.
"Takže Evi, tvým úkolem je.."

pokračování příště 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Makishka...Sbéčko Makishka...Sbéčko | Web | 11. září 2009 v 20:18 | Reagovat

Mno je to teda fakt superový!Užo...těším se na pokráčko!:-)

2 StarGate StarGate | Web | 11. září 2009 v 20:19 | Reagovat

super!

3 newkax newkax | Web | 11. září 2009 v 20:40 | Reagovat

krásný, jakto, že všichni umíte psát povídky? mně vyjde vždycky nějaká slátanina

4 kwiky...tvé SBé kwiky...tvé SBé | E-mail | Web | 11. září 2009 v 20:57 | Reagovat

vrrrrrrrrrrrrrr,takhle to utnout,chceš mě zabít?? Honem,honem pokráčko,úplně jsme se do Evy vžila,kéž by se nám to taky doopravdy stalo,co?? Je to naprosto famozní,pokráčko,pokráčko,já ciiii takyyy :-D už se staršně moc těším na pokračování a promiň že jsem nenapsala hned koment

5 Morpheus Morpheus | E-mail | Web | 11. září 2009 v 23:12 | Reagovat

hojík máš to moc moc pěkné už se těšim na pokračování:-)

6 Bajuška +++SB+++ Bajuška +++SB+++ | Web | 12. září 2009 v 10:01 | Reagovat

Ahoj přečetla jsem si tvojí povídku a promin ale není to podle mojeho gusta. Takže tvoje povídka se mi nelíbí. Víš já taky nepíšu nějak užasné povídky a taky se mi nelíbí ale bždycky bych chtěla aby mi čtenáři řikali pravdu nebo aspon co si myslím tak promin jestli jsem ti nějak ublížila

7 Sammie Sammie | E-mail | Web | 12. září 2009 v 12:27 | Reagovat

Krásná povídka. Moc se mi to líbí a těším se na další. :-)

8 Jane Jane | Web | 12. září 2009 v 12:40 | Reagovat

super už se těším na pokráčko:)

9 Cártrová Cártrová | Web | 12. září 2009 v 13:29 | Reagovat

Asi to nepřežiju xDxDxD
(já bych si vybrala (McGilliona nebo Hewletta :D)
Fakt dobrý...Moc se mi to líbí :-)))))

10 kwiky...tvé SBé kwiky...tvé SBé | E-mail | Web | 12. září 2009 v 15:34 | Reagovat

Ahojky tak co jak se máš??
Chtěla bych se omluvit že moc neobíhám,začala mi škola a známky už jsou pro mě důležitý!

A rovnou obíhaaaam :-D

11 Tery-Oma Tery-Oma | Web | 12. září 2009 v 16:51 | Reagovat

Hézký! Kdyby mi řekli, že mám strávit den s Joem, tak mě asi vezou nohama napřed. Fakt nevím, jak bych se rozhodla mezi ním a Hewlettem :-D

12 StarGate StarGate | Web | 13. září 2009 v 10:39 | Reagovat

jasan že budu chtít...xD

13 Joli Joli | E-mail | Web | 14. září 2009 v 18:22 | Reagovat

cože cože? tak to je nářez!! teda fakt se mi to děsně líbí a nemohu se dočkat pokráčka a hlavně toho úkolu!! je to prostě fantastický!

14 Nyksmar...sbé Nyksmar...sbé | Web | 15. září 2009 v 18:18 | Reagovat

užasný a skvělý honme pokráško

15 Euka Euka | Web | 16. září 2009 v 19:51 | Reagovat

super!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama